درباره ما

3

آسان ترخیص با بیش از ربع قرن سابقه فعالیت مستمر و موفقیت آمیز ، پیشرو صنعت ترخیص کالا . ما باور داریم که جز گام برداشتن در راه موفقیت راه چاره دیگری نداریم.

و ما باور داریم که در مسیر کسب موفقیت و کسب افتخارات بیشتر هیچ عاملی اتفاقی نیست ما موفقیت روز افزون خود را مرهون لطف و حسن اعتماد روز افزون مشتریان ارزشمند خود و نتیجه تلاش و کوشش و همدلی جمعی همکاران خوب خود می دانیم.

این مجموعه که بی تردید یکی از خوشنام ترین موسسات قانونی گمرک ترخیص کالا در سطح کشور می باشد با پروانه رسمی و مجوز قانونی گمرک جمهوری اسلامی ایران همگام با گمرک ایران و قوانین و مقررات جاری کشور ،با مشاوره و با خدمت گرفتن دانش و تجربه کارشناسان ورزیده گمرکی همکار و تلاش و کوشش دیگر همکاران جوان خود و بهره برداری از دوستانه ترین روابط با مجموعه گمرک و برقراری تلفیقی موزون از عوامل یاد شده همواره در کسب حداکثر رضایت و حفظ منافع عالیه مشتریان خوب خود  کوشا و موفق بوده است. بهترین انتخاب حق مسلم شماست . شما نیز می توانید فقط با یک تماس به جمع دوستانه مشتریان خوب و همیشگی ما بپیوندید.

صادرات – واردات – ترانزیت کالا – حمل و نقل داخلی و بین المللی – خدمات کشتیرانی – ثبت سفارش – ایران کد و انجام کلیه تشریفات گمرکی از مشاوره رایگان تا ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور از ابتدا تا انتها یارو یاور مطمئن و قابل اعتماد شما هستیم.

دقت – سرعت -کیفیت با مناسب ترین نرخ در سراسر کشور ، آسان ترخیص